Pracownia Rozwoju Zawodowego - Aktualności

W dniach 9-29 kwietnia 2024 r. 10 osób bezrobotnych po 50 r. ż., w ramach programu wspierającego, odbywało szkolenie z zakresu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie ePortfolio, organizowanym w ramach projektu „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie".

W ramach porozumienia partnerskiego, zawartego na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej wspólnych klientów, Powiatowy Urząd Pracy w Nysie wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Paczkowie zorganizował spotkanie informacyjne dla osób, które korzystają ze świadczeń pomocy społecznej i od dłuższego czasu nie mogą znaleźć pracy.

W ramach pracy u podstaw nasi  doradcy zawodowi odwiedzili przedszkola nr 1 i 2 w Paczkowie przeprowadzając zajęcia doradcze. Poprzez zabawę i ćwiczenia dzieci mogły odkrywać własne talenty, a także poznać bliżej interesujące je zawody. Praca warsztatowa przebiegała w przemiłej i zabawnej atmosferze.  Dziękujemy maluchom i kadrze pedagogicznej za zaangażowanie i zaproszenie nas do siebie.

Dla każdego ważnym jest to, aby lubił wykonywaną pracę !!! Fakt ten zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym. Kierując się tymi zasadami 20.10.2023 r.  otworzyliśmy dla Was Nasze drzwi.


Strona 1 z 26