Pracownia Rozwoju Zawodowego - Aktualności

W ramach porozumienia partnerskiego, zawartego na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej wspólnych klientów, Powiatowy Urząd Pracy w Nysie wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Paczkowie zorganizował spotkanie informacyjne dla osób, które korzystają ze świadczeń pomocy społecznej i od dłuższego czasu nie mogą znaleźć pracy.

W ramach pracy u podstaw nasi  doradcy zawodowi odwiedzili przedszkola nr 1 i 2 w Paczkowie przeprowadzając zajęcia doradcze. Poprzez zabawę i ćwiczenia dzieci mogły odkrywać własne talenty, a także poznać bliżej interesujące je zawody. Praca warsztatowa przebiegała w przemiłej i zabawnej atmosferze.  Dziękujemy maluchom i kadrze pedagogicznej za zaangażowanie i zaproszenie nas do siebie.

Dla każdego ważnym jest to, aby lubił wykonywaną pracę !!! Fakt ten zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym. Kierując się tymi zasadami 20.10.2023 r.  otworzyliśmy dla Was Nasze drzwi.

Za nami kolejny dzień warsztatów edukacyjno-rozwojowych pn. „Talent i praca-to się opłaca”  zorganizowanych dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2023. Młodzież gościliśmy  w naszej Pracowni Rozwoju Zawodowego w dniu 19.10.2023 r.

„ Szalona środa” – czyli 18.10.2023 r. w Przedszkolu nr 6 w Nysie.


Strona 1 z 25