Pracownia Rozwoju Zawodowego - Zapraszamy do udziału w konkursie ePortfolio dla Klientów Powiatowych Urzędów Pracy!

Zapraszamy do udziału w konkursie ePortfolio dla Klientów Powiatowych Urzędów Pracy!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie ePortfolio, organizowanym w ramach projektu „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie".

Czym jest ePortfolio?

ePortfolio to innowacyjna forma CV, która pozwala wyróżnić się w tłumie. To nie tylko zbiór dokumentów, ale także przestrzeń do prezentacji swoich umiejętności, osiągnięć i pasji w nowoczesny sposób.

Kto może wziąć udział?
Konkurs adresowany jest do osób poszukujących pracy lub planujących zmianę zawodową, zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy.

Jak wziąć udział?
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2024 r. Spośród zgłoszeń wyłonimy Uczestników, którzy zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach z doradztwa zawodowego oraz przygotowujących do nagrania swojego ePortfolio.

Co można zyskać?
ePortfolio Uczestników zostanie zaprezentowane jury podczas finału Konkursu. Autorzy trzech najwyżej ocenionych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jak się zgłosić?
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny w załączeniu na stronie: https://bit.ly/3xOTs0P

Nie przegap okazji, aby wyróżnić się i zdobyć cenne nagrody! Dołącz do nas już teraz i stwórz swoje unikalne ePortfolio!